IRODAI ASSZISZTENS

  • 3 hónap ezelőtt

  • ikon
    Kategória Adminisztráció, Irodai munka
  • ikon
    Közzétéve Júl 21 ,2021

Szálerősített műanyag termékek (kompozitok) tervezésével és gyártásával foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Amit elvárunk

Tapasztalat irodai adminisztráció illetve pénzügyi területen
Gyakorlat MS Office használatában
Középszintű angol nyelvtudás
Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
Precíz és felelősségteljes munkavégzés
Nyitottság és rugalmasság

Előnyt jelent

Pénzügyi, számviteli, HR ismeretek (képesítés)
Többéves gyakorlat irodai adminisztráció területén

A feladataid lesznek

Pénzügyi adminisztratív feladatok ellátása (adatrögzítés, dokumentáció kezelése, szerződés nyilvántartás)
Személyügyi adminisztratív feladatok ellátása (HR dokumentumok kezelése, részvétel a foglalkozás-egészségügyi vizsgálatok és az oktatások szervezésében)
Részvétel pénzügyi és egyéb riportok készítésében, adatszolgáltatási feladatokban
Részvétel a gyártással kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátásában
Kapcsolattartás szállítókkal, vevőkkel, a budapesti telephellyel, a vállalat egyéb részlegeivel
Részvétel konferenciák, utazások, céges rendezvények szervezésében
A balatonboglári iroda zavartalan működésének biztosítása
A management napi szintű adminisztratív támogatása

Megbízóról

Egy magyar tulajdonban lévő, szálerősített műanyag termékek (kompozitok) tervezésével és gyártásával, automatizált gyártástechnológia fejlesztésével, valamint képzett magyar szakemberek külföldi munkavégzésre történő kiszervezésével foglalkozó vállalkozás.

Amit nyújtunk

Főállású vagy részmunkaidős munkaviszony, versenyképes bérezés
Változatos feladatkör
Dinamikus csapat

Munkavégzés helye

Balatonboglár

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!