INGATLANKÖZVETÍTŐ

  • 2 hét ezelőtt

  • ikon
    Kategória Értékesítés, Kereskedelem
  • ikon
    Közzétéve nov 12 ,2020

20. éve sikeresen működő, Magyar tulajdonban levő ingatlanközvetítő iroda hálózat megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások

Legalább középfokú végzettség
Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
Érdeklődés az ingatlanszakma iránt

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

Ingatlanközvetítés vagy pénzügyi szolgáltatás közvetítése során szerzett tapasztalat

Főbb feladatok, munkák

Az ingatlanközvetítő kollégák az irodavezető folyamatos mentorálása mellett önállóan végzik a munkájukat, és a teljes ingatlanközvetítői feladatot ellátják, így a feladataik közé tartozik:
Hideghívás
Folyamatos személyes és telefonos kapcsolattartás az ügyfelekkel
Ingatlanközvetítői megbízási szerződések megkötése
Ingatlanok árazása, fotózása, hirdetések elkészítése
Ingatlan megtekintések bonyolítása; alku és vételi ajánlat bonyolítása, ügyletek zárása

Megbízóról

A 20. éve sikeresen működő, Budapesten, az agglomerációban, és több vidéki városban összesen már több mint 50 ingatlanirodával rendelkező Balla Ingatlan munkatársakat keres ingatlanközvetítő munkakörbe.
Cégünk a versenytársainál kedvezőbb feltételeket és ingyenes belső képzéseket (OKJ is) kínál munkatársainak, akik innovatív munkakörnyezetet, a legmodernebb informatikai megoldásokkal végzik a munkájukat.

Amit kínálunk

A versenytársaknál magasabb jutalékos fizetés, ingyenes képzések és továbbképzések, emberközpontú és innovatív légkör, mobiltelefon korlátlan használattal, iroda és informatikai eszközök

Munkavégzés helye

Budapest, Pest-megye

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!