INGATLANÉRTÉKESÍTŐ

  • 2 hónap ezelőtt

  • ikon
    Kategória Értékesítés, Kereskedelem
  • ikon
    Közzétéve Sze 16 ,2022

A balatoni régió piacvezető ingatlanhálózata megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Téged keresünk, ha:

Saját magad szeretnéd beosztani a munkaidődet és azt, hogy mennyit dolgozol
Rendelkezel jogosítvánnyal, valamint saját (vagy kölcsön) autóval, amit használni tudsz a munkádhoz
Jól kommunikálsz és szívesen foglalkozol emberekkel
Biztos vagy benne, hogy Te fogod a legjobb szolgáltatást nyújtani az ingatlan eladóknak és vásárolni vágyóknak egyaránt
Vagy nagyon vágysz arra, hogy ilyen szintű értékesítővé válj, de nem tudod hogyan (nyugi mi megtanítjuk)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent, de nem feltétel:

Nyelvtudás
Helyismeret
Értékesítési irányban szerzett tapasztalat, értékesítési beállítottság

Főbb feladatok, munkák:

Ingatlanportfolió folyamatos bővítése
Ingatlanok megbízásba vétele és értékesítése
Kapcsolattartás és kommunikáció az ügyfelekkel

Megbízóról

Partnerünk a balatoni régió piacvezető ingatlanhálózata, mely 2022-ben már 11 irodával és 70 fő fölötti csapattal dolgozik.
Vállalkozásuk több mint 50 ingatlanos portálon van jelen, valamint az Ingatlan.com kiemelt stratégiai partnerei.
Többek között hirdet német, francia és orosz nyelvű oldalakon, Így nem csak magyar, hanem külföldi ügyfeleiknek is minőségi és szakértői szolgáltatás biztosítanak.

Amit kínálunk:

Kötetlen munkaidő, nem kell egész nap az irodában ülnöd – fő és másodállásban is tudunk együtt működni
Alapképzés és mentori támogatás, ami segíti a munkádat az első időszakban
2-3 hónap alatt megkeresheted egy középvezető fizetését – kétfajta karrier rendszer, mindenki megtudja találni a számára ideális lehetőséget
Az Ingatlan csoport teljes támogatása és háttere áll mögötted

Munkavégzés helye

Kaposvár és környéke

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!