HR PROJEKTVEZETŐ

  • 3 hónap ezelőtt

  • ikon
    Kategória Humán erőforrás
  • ikon
    Közzétéve okt 19 ,2022

Magyar tulajdonú – humán szolgáltatásokkal foglalkozó – országos cégcsoport megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások:

Legalább középfokú végzettség
Kiváló kommunikációs készség
Számítástechnikai ismeretek
B kategóriás jogosítvány
Kiváló szervezői képesség
Terhelhetőség
Rugalmas munkavégzésre való hajlandóság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Idegen nyelvismeret (angol, német, koreai)
Saját gépjármű
Hasonló területen szerzett tapasztalat

Főbb feladatok, munkák:

Munkaerő kölcsönzési és/vagy közvetítési projekt(ek) önálló vezetése
Toborzási feladatok ellátása – hirdetések kezelése, jelentkezők előszűrése, kiválasztása
Teljes munkaügyi adminisztráció, illetve annak pontos vezetése
Kapcsolattartás ügyfelekkel, beszállítókkal

Amit kínálunk:

Teljesítményorientált (kiemelkedő) bérezés
Eszközök a munkavégzés ellátásához
Stabil, hosszú távú foglalkoztatás

Munkavégzés helye

Budapest, Pest megye

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a bérigény megjelölésével a JELENTKEZÉS gombra kattintva!