HR MUNKATÁRS

  • 2 hét ezelőtt

  • ikon
    Kategória Humán erőforrás
  • ikon
    Közzétéve Júl 30 ,2020

MAGYARORSZÁG VEZETŐ INGATLANKÖZVETÍTŐ HÁLÓZATA megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások

Az állás betöltéséhez tapasztalat, képesítés nem szükséges.
2020-ban a szakma elsajátításához szükséges képzéseket és szakmai felkészülést biztosítja.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

Szakirányú szakképesítés, külföldi munkatapasztalat, vendéglátó és pedagógus háttér.
25 év alattiak, vagy tartósan (6 hónapnál hosszabb) munkanélküliek jelentkezését várjuk. (GINOP 5.2.1.)

Előnyt jelent a jelentkezésnél az ingatlanok iránti átlagosnál magasabb érdeklődés és a szakmai fejlődésre való nyitottság.

Főbb feladatok, munkák

Irodai adminisztrációs és szervezési feladatok segítése , vezető segítése.
Kapcsolattartás meghatározott hivatali egységekkel, illetve ügyfelekkel

Megbízóról

Magyarország legmegbízhatóbb, folyamatosan fejlődő, országos ingatlanközvetítő hálózata, 15 év tapasztalatának köszönhetően mára az piac vezető szereplőjévé vált az ingatlan- és hitelközvetítés terén.

Jelen hirdetés a Nyugat-Balatoni Otthon Centrum irodák kibővült tevékenysége miatt indokolt, mely terület országos hálózaton belül is kiemelkedő eredményeket produkál.

Amit kínálunk

Igazi, élő csapathoz tartozás
Szabad, kreatív munkavégzés
Országos hálózat hatékonysága és lendülete
no multi szemlélet
Ember közeli képzések
Személyre szabott mentori támogatás
Hosszú távú, biztos munkahely

Munkavégzés helye

Keszthely

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!