HR Asszisztens Teljes Munkaidős Munka

1 hónapja Humán erőforrás Budapest   372 megtekintés
Munkaleírás

Munkaerő-közvetítő cég bővülés céljából új kollégát keres az alábbi munkakörbe:

HR ASSZISZTENS

Feladatok:

  • Részvétel a toborzási, kiválasztási folyamatokban
  • Álláshirdetések elkészítése, megjelentetése
  • Jelöltek felkutatása különböző adatbázisokból
  • Telefonos előszűrések elvégzése, teljes körű információnyújtás a jelöltek részére az adott munkakörrel kapcsolatosan
  • A toborzásokkal kapcsolatos teljes körű adminisztráció elvégzése és statisztikák készítése

Elvárások:

  • Magabiztos, folyékony német és/vagy angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Határozott fellépés
  • Dinamikus, önálló, precíz munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Jó problémamegoldó és szervező készség

Amit kínálunk:

  • Komoly tapasztalatszerzés, szakmai fejlődési lehetőség
  • Aktív közreműködés cégünk projektjeiben
  • Összetartó csapat, kellemes munkakörülmények

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XIV. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, önéletrajzát „HR asszisztens” jeligével küldje el az [email protected] e-mail címre. További információ: +36 30 412 7676

Cég Leírása
100%-ban magyar tulajdonú munkaerő-közvetítő cég.