HENTES (Német nyelv ismeret nélkül)

  • 2 hónap ezelőtt

  • ikon
    Kategória Szakmunka, Fizikai munka
  • ikon
    Közzétéve máj 27 ,2020

Ausztriai munkavégzésre keresünk húsipari szakmunkásokat az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások

Szakirányú végzettség és/vagy tapasztalat
Jó állóképesség, terhelhetőség

Német nyelvismeret a munkavégzéshez nem szükséges, a munkahelyen több magyar is dolgozik, akik tudnak segíteni a betanulásban illetve a kommunikációban!

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

Kommunikációs szintű német nyelvismeret

Főbb feladatok, munkák

Csontozás, darabolás, bőrkézés
Az üzemben kizárólag sertéshúst dolgoznak fel!

Munkaidő:
Hétfőtől-péntekig, napi 8 óra
Túlóralehetőség a magasabb fizetés érdekében lehetséges – maximum, összesen heti 50 órát lehet dolgozni

Amit kínálunk

NETTÓ 1700-1850 Euro/hó + 13-14. havi fizetés
Cégünk által szervezett utazás és szállás a munkahelyhez közel biztosítva!

Szakmunkások, segédmunkások, illetve brigádok jelentkezését egyaránt várjuk!

Munkavégzés helye

Ausztria, Linztől 40km-re

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!