GYORSÉTTERMI MUNKATÁRS (KFC – Siófok – Diákmunka)

  • 1 hét ezelőtt

  • ikon
    Kategória
  • ikon
    Közzétéve máj 20 ,2020

Népszerű gyorsétterem megbízásából keresünk nappali tagozatos diák munkavállalókat az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások

16 éves kortól van lehetőség munkát vállalni (kasszás munkakör csak 18 éves kortól)
Pontos, precíz munkavégzés
Nyitott, kommunikatív személyiség
Egészségügyi kiskönyv (az elkészítésében segítünk)
Megbízhatóság
Ápolt, igényes megjelenés
Hétfő-Vasárnap között, 2-3 műszak vállalása

Főbb feladatok, munkák

Csomagolás
Vendégek kiszolgálása
Kasszázás (csak 18 éves kortól)
Konyhai feladatok ellátása

Amit kínálunk

Fejlődési lehetőség
Hosszú távú, biztos munkalehetőség
Tanulmányokkal összeegyeztethető, rugalmas időbeosztás
Bónuszok
25% kedvezmény kártya
Munkahelyi étkezés
Munkabér: bruttó 960 Ft / óra (18:00 óra után 30 %-os műszakpótlék)

Munkavégzés helye

Siófok

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!