gyógyszertári asszisztens

  • Szeged
  • Teljes Munkaidős
  • 2 hónap ezelőtt
  • Forint 300,000-400,000 / Per Hó

  • ikon
    Kategória Egészségügy, Szociális ellátás
  • ikon
    Műszak Reggeli
  • ikon
    Közzétéve nov 21 ,2022
  • ikon
    Pozicók száma 1 nyitott pozició
  • ikon
    Beosztás : Beosztott
  • ikon
    Munkatapasztalat : Kezdő

Csongrád-Csanád Megyei Mellkasi Betegségek Szakkórháza GYÓGYSZERTÁRI ASSZISZTENS munkakörbe munkavállalót keres.

Munkavégzés helye: 6772 Deszk Alkotmány utca 36.

Foglalkoztatás jellege: egészségügyi szolgálati jogviszony

Bérezés: 2020. évi C. törvény alapján

Feltétel: gyógyszertári asszisztens végzettség

Feladatok: Ellátja az osztályokat a szükségletnek megfelelő gyógyszerrel, gondoskodik a gyógyszerek megrendeléséről, gyógyszer nyilvántartások vezetéséről, részt vesz a gyógyszerosztásban, ellátja az Intézeti gyógyszertári feladatokat.

Önéletrajzokat a munkaugy@deszkikorhaz.hu e-mail címre várjuk. Tel: 06 62/571-516