GYENGEÁRAMÚ VILLAMOSMÉRNÖK (üzemmérnök vagy technikus)

  • 1 hét ezelőtt

  • ikon
    Kategória Gyártás, termelés
  • ikon
    Közzétéve okt 16 ,2020

Kozmetikai kezelőágyak és elektromos berendezések gyártásával és fejlesztésével foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások

Villamosmérnöki (üzemmérnöki vagy technikusi)
Rugalmas, dinamikus személyiség

Szükséges tapasztalat:
0-3 év szakmai tapasztalat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

Több éves tapasztalat integrált áramkörök tervezésében / gyártásában-középfokú.
Aktív német nyelvismeret.
Gyenge áramú területen szerzett (mérnöki vagy technikusi) szerzett tapasztalat.

Főbb feladatok, munkák

Elektromos berendezések fejlesztésében való részvétel.
Elektromos berendezések gyártásában, gyártásának felügyeletében, irányításában való részvétel.

Megbízóról

Kereken 40 éve egyike az intézményeket ellátó legtapasztaltabb márkáknak, és vezető szereplő az elektrokozmetika területén.
Számtalan saját fejlesztésével és szabadalmával aktívan meghatározza és újító erővel formálja a kozmetikai piacot.

Magyarországi leányvállalataként feladatuk a kozmetikai kezelőágyak és elektromos berendezések gyártása és folyamatos fejlesztése. Megbízható minőségű termékeik a világ minden tájára eljutnak.

Munkavégzés helye

Pilisvörösvár

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével a JELENTKEZÉS gombra kattintva!