Gyártósori összeszerelő kollégáinkat keressük Teljes Munkaidős Munka

1 hónapja Gyártás, termelés Dunaújváros   403 megtekintés
Munkaleírás

GYÁRTÓSORI ÖSSZESZERELŐ (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!)

Feladatok

  • Kisfeszültségű elektromos szekrények részegységeinek összeszerelése a megadott technológiai utasítások alapján
  • A gyártásba beépített egyszerű minőség-ellenőrzési feladatok elvégzése
  • A gyártásban használt kézi rendeltetésszerű használata

Elvárások

  • Gyártási-szerelési tapasztalat vagy mechanikai szakképzettség
  • Pontos, precíz és magas minőségű munkavégzés
  • Egy műszakos munkarend vállalása
  • Megbízható, csapatjátékos gondolkodás

Amit nyújtunk

  • Munkába járás térítésmentesen, saját céges kisbuszainkkal
  • Átlag feletti, versenyképes alapjövedelem
  • Havi bónusz, jelenléti prémium, 13. havi fizetés
  • Emberközpontú, kulturált munkakörnyezet
  • Innovatív termékek, technológiák és megoldások
  • Modern géppark és korszerű feltételrendszer
  • Részvételi lehetőség nemzetközi projektekben
  • Szakmai fejlődési lehetőségek

A jelentkezés módja

Online webes felületünkön, az űrlap kitöltésével, és önéletrajz feltöltésével a következő elérhetőségen: www.pharma-convictus.com vagy küldje el fényképes, magyar nyelvű, önéletrajzát a lenti e-mail címre. [email protected]

Cég Leírása
Állandó megbízónk külföldi tulajdonú nagy tradíciókkal rendelkező elektromos ipari fejlesztő és gyártó nagyvállalat, akikkel alvállalkozási viszonyban állunk, és az ő általuk gyártott termékeiket kiszervezett termelési folyamatban gyártjuk, a fő vállalat minőségi előírásai szerint. Vezető piaci pozícióját a termékek magas fokú megbízhatóságával és folyamatos innovációival vívta ki. A cég bővülése miatt keresünk további munkatársakat.