Gyártósori betanított munkás ( Marcali ) Teljes Munkaidős Munka

1 hónapja Gyártás, termelés Marcali   365 megtekintés
Munkaleírás

Teljes munkaidős

Amit kínálunk:
Bejelentett munkaviszony hosszútávon
Stabil jövedelem
Kiegészítő juttatások
Ingyenes céges buszjáratok (Nagykanizsa, Kaposvár, Gyenesdiás, Lengyeltóti, Somogyvár, Tapsony, Nagyatád)
Igényes, modern, tiszta munkakörnyezet
Betanítás, fejlődési, tanulási lehetőség
18. életévet betöltött diákok jelentkezését is várjuk!

Feladatok
Ventillátor motorokkal kapcsolatos gyártósori tevékenységek végzése
A feladatokra megtanítják, de előny a már hasonló munkakörökben szerzett tapasztalat!

Elvárások
Legalább 8 általános végzettség
Több műszak vállalása
Folyamatos munkarend
Önálló és pontos munkavégzés, terhelhetőség
Csapatban való munkavégzés

Előnyök
Gyári környezetben szerzett munkatapasztalat

Ha szeretne többet megtudni a munkalehetőségről, hívja a következő telefonszámot: 06-70/452-90-58 vagy küldje önéletrajzát a [email protected] mail címre és kollégáink felveszik Önnel a kapcsolatot!
Zrínyi Miklós utca 20
Nagykanizsa 8800

Marcali

Cég Leírása
A Humán Centrum Kft. jelenlegi tulajdonosai, vezetői az alapítástól kezdődően irányítják a céget - immár több mint két évtized munkatapasztalattal a hátuk mögött - mely jelenleg is 100%-ban magyar magántulajdonban van. Évente több ezer embert segítünk törvényes, bejelentett munkalehetőséghez.