GYÁRTÁSTÁMOGATÓ

  • 1 hónap ezelőtt

  • ikon
    Kategória Gyártás, termelés
  • ikon
    Közzétéve Sze 15 ,2021

Műhold alkatrészek tervezésével, gyártásával, tesztelésével és projekt menedzseléssel foglalkozó cég megbízásából keresünk dinamikus csapatukba tapasztalattal rendelkező, vagy akár pályakezdő munkatársa(ka)t az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások

Kézügyesség, precizitás, rugalmasság
Minimum középfokú műszaki végzettség
Legalább felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
Egy csapat tagjaként önálló munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

Releváns szakmai tapasztalat

Főbb feladatok, munkák

Űripari projektekben a mérnök csapat támogatása az előkészítési, tervezési, gyártási, tesztelési folyamatok során
Alkatrész, alapanyag és a segédanyagok, valamint a szükséges eszközök előkészítése a gyártáshoz, felülettisztítás
Részvétel a gyártási folyamatban, vagyis a ragasztás, forrasztás, összeszerelés, felületkezelés során, speciális anyagok méretre vágása, összeillesztése
Különböző mechanikai és környezeti tesztek során asszisztálás
Gyártásközi anyag, készanyag csomagolása

Megbízóról

A cég az űripar területén műhold alkatrészek tervezésével, gyártásával, tesztelésével és projekt menedzseléssel foglalkozik.
Vevői külföldiek, partnerei hazai és nemzetközi vállalatok.
Ha kihívásokkal teli, sok sikerélményt és elismerést adó munkát keres, amit jó közösségben lehet végezni, akkor nálunk a helye.
Ambiciózus és szorgalmas, csapatba beilleszthető emberek jelentkezését várjuk hosszútávú, előléptetési lehetőségeket kínáló munkavégzésre.

Amit kínálunk

Folyamatos támogatás a betanulás és a későbbiek során is
Szakmai fejlődési lehetőség a high-tech iparban
Változatos, kreatív munkakör
Kellemes munkakörnyezet, jó hangulatú csapattal és kiemelkedő infrastruktúrával

Munkavégzés helye

Miskolc

Várunk minden olyan érdeklődő pályázót, aki magára ismert a megadott állásajánlatban!
Kérem, küldje el fényképes önéletrajzát a megadott email címre: