GRAFIKUS ÉS ONLINE MARKETING ASSZISZTENS Teljes Munkaidős Munka

1 hónapja Marketing, Reklám, Média Budapest   145 megtekintés
Munkaleírás

A Marketing21 egy feltörekvő, innovatív online marketing ügynökség belvárosi irodával Budapesten. Keressük csapatunk legújabb elhivatott tagját grafikus és online marketing asszisztens feladatkörben. Ha szívesen részt vennél startup vállalkozások és ismert nemzetközi márkák reklámkampányaiban, valamint képes vagy folyamatosan fejleszteni képességeidet, tárt karokkal várunk csapatunkba.

A következő feladatokban kell helyt állnod

  • Részvétel online marketing kampányok tervezésében
  • Weboldalak arculatának tervezése és megvalósítása
  • Weboldalakon lévő bannerek, kreatívok tervezése és megvalósítása
  • Google Ads kampányok kreatívjainak tervezése és megvalósítása
  • Facebook kreatívok tervezése és megvalósítása
  • Egyéb online kreatívok tervezése
  • Részvétel social media kommunikáció tervezésben
  • Marketing szövegek írása
  • Social media kommunikáció megvalósítása
  • Legújabb online marketing fogások önálló elsajátítása
  • Online marketing képzések elvégzése és szakmai vizsgák teljesítése
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel és alvállalkozókkal
  • Részvétel az ügynökség egyéb szakmai és adminisztratív feladatainak végrehajtásában

Elvárásaink az új csapattaggal szemben

  • Agilitás, precíz, önálló munkavégzés
  • Kreativitás, lelkesedés
  • Nyitott, kommunikatív személyiség
  • Grafikai, design trendek követése
  • Aktív érdeklődés az online marketing iránt
  • Gyors tanulás, önfejlesztés
  • Legalább 2 éves tapasztalat Adobe Photoshop, Illustrator, Indesign programok használatában
  • Választékos magyar helyesírás és fogalmazás
  • Angol nyelvtudás legalább középszinten írásban (tesztelni fogjuk)
  • Legalább középfokú iskolai végzettség (szakirányú felsőfokú végzettség előny, de nem feltétel)

Amit kínálunk Neked

  • Folyamatos tanulási, fejlődési lehetőség
  • Érdekes és változatos feladatok: nálunk nem lehet unatkozni
  • Jó munkakörnyezet: új irodaház, kávé, légkondi, Klinikák metrómegálló 1 percre
  • Nyitott, barátságos légkör
  • Hosszútávon tervezünk az új kollégával
  • Nem fogsz azonnal senior bért keresni, de a teljesítményeddel és fejlődéseddel arányosan növeljük a fizetésed
  • Néhány év alatt senior pozíció és kiemelkedő bérezés érhető el

Hogyan jelentkezhetsz?

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, küldj egy email az [email protected]címre.

A levélben az alábbiakra érdemes kitérned:

  • Rövid motivációs üzenet: miért érdekel az állás?
  • Csatolt fényképes önéletrajz
  • Csatolt releváns munkáid (például hirdetések, marketing anyagok, logók, webdesign elemek)
Cég Leírása
A Marketing21 egy feltörekvő, innovatív online marketing ügynökség belvárosi irodával Budapesten.