GÉPMESTER, GÉPKEZELŐ

  • 1 hét ezelőtt

  • ikon
    Kategória Szakmunka, Fizikai munka
  • ikon
    Közzétéve okt 16 ,2020

Csomagoló fólia gyártással foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Akit keresünk

Műszaki szakmunkás végzettség vagy minimum középfokú végzettség
Munkájára igényes, precíz
Terhelhető, jó állóképességű
Műszaki beállítottság
Hibák gyors felismerése és kezelése, megoldása
Idegen nyelv ismerete nem szükséges a munkához
Időbeli pontosság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat (1-3 év)
Targonca vezetői jogosítvány

Főbb feladatok, munkák

Gépbeállítás, gépek felügyelete, folyamatos anyagellátása
Az elkészült tekercsek kezelése
Szerszámok cseréje, tisztítása és ezek karbantartása
Minőségi követelmények szerinti gyártás
Zökkenőmentes termelési folyamatok biztosítása

Megbízóról

Csomagoló fólia és ebből készülő zsákok, tasakok gyártással foglalkozik.
Munkatársaik és a cégvezetés egyaránt elkötelezettek a technológiai fejlesztés, valamint a környezettudatos munkahely megteremtésében.
Kiemelt fontosságú számukra ökológiai lábnyomunk mérséklése.

Amit kínálunk

Bejelentett hosszútávú munka, versenyképes bér
Munkába járás költségtérítése vagy bérlettérítés
Családias légkör
Tervezhető jövő
Korona vírus alatt is biztos és biztonságos munkahely
Előrelépési lehetőség műszakvezető gépmesterré, üzemvezető helyettessé

Munkavégzés helye

Budapest, X. kerület

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!