Gépkölcsönzőbe értékesítő-szerelő Teljes Munkaidős Munka

1 hete Értékesítés, Kereskedelem Dunaharaszti   79 megtekintés
Munkaleírás

Új munkatársat keresünk Alsónémedin gépkölcsönzőnkbe, mely építőipari termékek, szerszámok valamint munkaruha értékesítésével is foglalkozik. Elsősorban műszaki beállítottságú, kis gépek szerelésében jártas férfiak jelentkezését várjuk teljes munkaidőre azonnali kezdéssel.

Feladatok:

Közreműködés az építőipari gépek bérbeadásában, az ügyfelek kiszolgálása.

Bérleti szerződések, számlák készítése, egyéb adminisztratív feladatok ellátása, pénztárkezelés. Értékesítési feladatok ellátása. Gépek műszaki állapotának ellenőrzése, esetleges javítása.

Amit kínálunk:

Biztonságos stabil háttér

Versenyképes fizetés

Munkavégzés helye: Pest megye, Alsónémedi

Munkaidő: Teljes munkaidő

Állás típusa: Teljes munkaidő

A jelentkezést fényképes önéletrajzzal emailben várjuk.

Tapasztalat:

  • kiskereskedelem (előnyös)
  • pénztárgépkezelés (előnyös)
  • műszaki affinitás /nyitottság (fontos)
  • gépszerelő végzettség előny

Jelentkezés e-mailben /[email protected]/ vagy telefonon 06205352713

Cég Leírása
Cégünk gépkölcsönzéssel, építőipari termékek, szerszámok valamint munkaruha értékesítésével is foglalkozik.