GÉPKOCSIVEZETŐ

  • 2 hónap ezelőtt

  • ikon
    Kategória Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • ikon
    Közzétéve nov 25 ,2022

Budapesti székhelyű 100%-ban magyar tulajdonú vállalkozás megbízásából keresünk családias környezetbe munkatársat az alábbi pozíciókba:

Az álláshoz tartozó elvárások

B kategóriás jogosítvány
Erkölcsi bizonyítvány / büntetlen előélet
Önálló megbízható precíz munkavégzés
Ápolt, tiszta megjelenés
Jó kommunikációs készség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat vagy 3,5 t-ig furgonnal való korábbi munkavégzés
ADR bizonyítvány
PÁV2 vizsga
Jó probléma megoldó készség

Főbb feladatok, munkák

Nemzetközi szállítási (Csehország, Németország) viszlonyatokra keresünk gépkocsivezetőt, napi viszonylatban.
Belföldi kiscsomagos és raklapos áruk szállítása napi viszonylatban.

Amit kínálunk

Főállású munkakör
Biztos háttér
Versenyképes jövedelem,
Heti 5 napos munkavégzés

Munkavégzési információ (fuvar feladat szerinti, változó)
Budapestről indulva adott napi szállítási megbízás szerint, bejáratott fix területeken belül.

Munkavégzés helye

Budapest, XV. kerület

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!