GÉPKEZELŐ

  • 3 hónap ezelőtt

  • ikon
    Kategória Szakmunka, Fizikai munka
  • ikon
    Közzétéve nov 3 ,2021

Partnerünk multinacionális cigarettafilter-gyár, magyarországi telephelyére keresünk azonnali belépéssel új munkatársakat az alábbi pozícióba:

GÉPKEZELŐ

Az álláshoz tartozó elvárások

3 műszak vállalása
Alapfokú (befejezett általános iskola) végzettség
Precizitás, pontosság
Megoldásorientált szemlélet
Tapasztalat gépek kezelésében, műszaki affinitás, érdeklődés
Tanulási hajlandóság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

Több éves gépkezelői tapasztalat

Főbb feladatok, munkák

Gépek futtatása a megadott paraméterek szerint
Az előírt ellenőrzések/ karbantartások/géptisztítások elvégzése és dokumentálása
A minőségi paraméterek folyamatos ellenőrzése és dokumentálása a saját rendszerben
Termékváltás esetén a gép átállítása, beállítása a meghatározott specifikáció, termelési és minőségi paraméterek szerint
Felelős a legyártott termékek minőségéért, azok ellenőrzéséért és a minőségi szabványok betartásáért
Aktív részvétel a folyamatos fejlesztő kultúra kialakításában folyamatjavító ötletek megfogalmazásával

Megbízóról

Független cigaretta filtereket gyártó cég.
Telephelyük Szigetszentmiklóson a Leshegy ipari parkban található.
Folyamatosan fejlődő és bővülő csapatunkba keressük új munkatársainkat különböző pozíciókba: mint pl. gépkezelők, karbantartók, raktárosok vagy akár minőségellenőri pozíciókba is.
3 műszakos 8 órás munkarendben dolgozunk, ahol a hétvége lehet akár szabad, de aki túlórázni vágyik annak is biztosítunk lehetőséget.
A munkavégzéshez mi biztosítjuk munkatársaink számára a megfelelő munkavédelmi felszerelést, amely nem csak biztonságos, de kényelmes és minőségi is.
Cégünk a covid alatt is folyamatosan fejlődött és egy percre sem állt le, természetesen a szigorú covid szabályok betartásával és egészségmegőrzéssel.

Béren felüli juttatások

Kétéféle bónusz
Cafeteria vendéglátás alszámlára
Napi 3 melegital fogyasztása
Céges buszjárat
Kéthetente gyümölcsnapok
Egyéb természetbeni juttatás pl. húsvétkor, nőnapkor, iskolakezdéskor, stb.
Folyamatos képzések
Folyamatos fejlődési lehetőség, karrierút
Egészségvédelem

Munkavégzés helye

Szigetszentmiklós

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el szakmai önéletrajzát a következő e-mail címre: