GÉPÉSZMÉRNÖK (ÜZEMMÉRNÖK) VAGY TECHNIKUS

  • 1 hét ezelőtt

  • ikon
    Kategória Gyártás, termelés
  • ikon
    Közzétéve okt 16 ,2020

Kozmetikai kezelőágyak és elektromos berendezések gyártásával és fejlesztésével foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások

Gépészmérnöki (üzemmérnöki vagy technikusi) végzettség
Rugalmas, dinamikus személyiség

Szükséges tapasztalat:
0-3 év szakmai tapasztalat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

Gépgyártástechnológia területén szerzett tapasztalat
CAD-CAM ismeretek és tapasztalat
CNC-gép kezelésében, programozásában szerzett tapasztalat
Középfokú, aktív német nyelvismeret
Lehetőleg gépgyártástechnológia vagy géptervezés területen szerzett (mérnöki vagy technikusi) végzettség
Szabványosítási területen szerzett tapasztalat

Főbb feladatok, munkák

Készülékek fejlesztésében való részvétel
Készülékek gyártásában, gyártásának felügyeletében, irányításában való részvétel

Megbízóról

Kereken 40 éve egyike az intézményeket ellátó legtapasztaltabb márkáknak, és vezető szereplő az elektrokozmetika területén.
Számtalan saját fejlesztésével és szabadalmával aktívan meghatározza és újító erővel formálja a kozmetikai piacot.

Magyarországi leányvállalataként feladatuk a kozmetikai kezelőágyak és elektromos berendezések gyártása és folyamatos fejlesztése. Megbízható minőségű termékeink a világ minden tájára eljutnak.

Amit kínálunk

Versenyképes kereseti lehetőség
Fejlődési lehetőség
Szakmai kihívások

Munkavégzés helye

Pilisvörösvár

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével a JELENTKEZÉS gombra kattintva!