Gépészmérnök gyakornok Diákmunka Munka

1 hete Mérnök, Műszaki Várpalota   214 megtekintés
Munkaleírás
Várpalotai saválló, rozsdamentes és szénacél berendezések gyártásával, kivitelezésével foglalkozó partnercégünk csapatába keresünk GÉPÉSZMÉRNÖK diákot!
Elvárások:
- Folyamatban lévő aktív (vagy 25 év alatt passzív) nappali tagozatos hallgatói jogviszony
- Gépészmérnök szakirányú tanulmányok
- Gépészeti ismeretek
- Tervező program ismerete pl.: AutoCAD, Inventor
- Heti min. 3 munkanap vállalása
Feladatok:
- Egyedi termékek, berendezések gépészeti tervezése
- Alapanyag szükséglet felmérése
- Dokumentációk elkészítése
Amit kínálunk:
- Tanulmányok befejezésével főállású munkalehetőség
- Versenyképes jövedelem
Jelentkezés: fényképes önéletrajzzal [email protected] e-mail címen.
Bővebb információ: +3670/323 00 01
Cég Leírása
Cégcsoportunk közel 10 éve van jelen a munkaerő- piacon. Munkaerő kölcsönzéssel, – közvetítéssel és diákokkal foglalkozunk.Partnereink között tudhatunk több magyar és külföldi tulajdonú kereskedelmi, élelmiszeripari, autóipari céget.