GÉPÉSZMÉRNÖK

  • 2 hét ezelőtt

  • ikon
    Kategória Gyártás, termelés
  • ikon
    Közzétéve nov 13 ,2020

Irodaházak üzemeltetéssével foglalkozó cég megbízásából hazai és nemzetközi, nagy költségvetésű projektekhez keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások

Nagy költségvetésű, főként nemzetközi projektek előkészítése, áraztatása alvállalkozókkal – felsőfokú mérnök végzettség;
Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban
Legalább 3 éves generálkivitelezőnél eltöltött tapasztalat
A projektben résztvevőkkel egyeztetések, tárgyalások bonyolítása
Felhasználói szintű, stabil számítógépes ismeret: MS Office, Outlook, PowerPoint, internet
B kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalat
Az üzleti világban elfogadott viselkedés és megjelenés
Magas fokú precizitás, felelősségteljes, önálló munkavégzés
Elhivatott és problémamegoldó személyiség, megbízható, lojális

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

Hasonló területen szerzett tapasztalat
Műszaki Ellenőri jogosultság, és/vagy
Felelős Műszaki Vezetői jogosultság
TERC program felhasználói szintű ismerete
Egyéb idegen nyelv(ek) ismerete

Főbb feladatok, munkák

Projektek felmérése, költségbecslése, árajánlatok és ütemezések készítése
Kapcsolattartás a tervezőkkel, megrendelővel, szükség szerint hatósággal, kollégákkal
Előrehaladási jelentések és adatszolgáltatás a vezető és a megrendelő felé
Valamint ad-hoc feladatok ellátása

Amit kínálunk

Változatos helyszínek és feladatok
Határozatlan idejű munkaszerződés
Egyéb juttatások
Szakmai kihívások
Dinamikusan fejlődő cég, jó csapat

Munkavégzés helye

Budapest

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát és szakmai referenciáit a JELENTKEZÉS gombra kattintva!