GÉPBEÁLLÍTÓ

  • 4 hónap ezelőtt

  • ikon
    Kategória Szakmunka, Fizikai munka
  • ikon
    Közzétéve jan 20 ,2022

Esztergom Ipari Parkba, műanyag elektronikai kapcsolók, csatlakozók gyártására keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

GÉPBEÁLLÍTÓ

Az álláshoz tartozó elvárások

Alapfokú végzettség (8 általános iskola)
Jó látásélesség
Folyamatos munkarend vállalása

Főbb feladatok, munkák

Az előírt gépbeállítási folyamatok elvégzése

Juttatások

Versenyképes alapfizetés
Havi teljesítmény prémium
Megemelt műszakpótlékok
Melegétkeztetési hozzájárulás
13. havi munkabér
Kiemelten fizetett túlórázási lehetőség

BEJÁRÁS: Ingyenes céges buszjárattal Esztergom 40 km-es körzetéből és FELVIDÉKRŐL

MUNKAREND:
2+2 (2 nap munka, 2 nap pihenő)

Szeretne JÓ FIZETÉSért JÓ MUNKAHELYen dolgozni, Akkor JELENTKEZZEN MOST!

FIGYELEM! INGYENES CÉGES BUSZJÁRAT a következő településekről:
(Magyarország) Annavölgy, Bajna, Csolnok, Dág, Dorog, Ebszőnybánya, Esztergom, Esztergom-Kertváros, Kesztölc, Lábatlan, Leányvár, Mogyorósbánya, Nagysáp, Nyergesújfalu, Piliscsév, Sárisáp, Süttő, Tát, Tát-Kertváros, Tokod, Tokodaltáró, Tokod-Üveggyár

(Szlovákia) Bajta, Bátorkeszi, Bény, Búcs, Csata, Ebed, Garamkövesd, Garampáld, Ipolypásztó, Ipolyszalka, Karva, Kéménd, Kicsind, Kiskeszi, Kisújfalu, Köbölkút, Kőhídgyarmat, Kürt, Lekér, Madar, Marcelháza, Muzsla, Nána, Oroszka, Párkány, Zalaba, Zselíz

Munkavégzés helye

Esztergom, Ipari Park

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!