Frontend és WordPress fejlesztő Teljes Munkaidős Munka

1 hete IT, Infromatika Debrecen   57 megtekintés
Munkaleírás

Frontend és WordPress fejlesztő munkakörbe keresünk álláskeresőket főállásban, 4 vagy 6 órás részmunkaidőben Debrecenben és környékén távmunkában.

Főbb feladatok:

• WordPress oldalak készítése és beállítása • WordPress sablonok és bővítmények fejlesztése és átalakítása • Weboldalak kezelése, karbantartása, tartalomfeltöltés • Tesztelés és hibakeresés • Kisebb grafikai munkák

Elvárások:

• HTML, CSS, PHP, JavaScript naprakész ismerete • WordPress alapos ismerete • Responsive oldalak készítésének ismerete • Photoshop alapszintű ismerete • Középszintű angol tudás (csak írásban) • Kreatív, precíz, önálló munkavégzés • Feladatok határidőre történő elvégzése • Fejlődési készség

Előnyt jelent:

• Visual Composer, WooCommerce plugin ismerete • LESS vagy SASS használatának ismerete • React, Angular, Vue, egyéb JavaScript framework tapasztalat • Photoshop, Illustrator magas szintű ismerete • Webdesign, logó, névjegykártya, szórólap, egyéb grafika tervezése • SEO ismeretek • Egyéb CMS tapasztalat (Joomla, Drupal… stb.)

Amit kínálunk:

• Otthoni munkavégzés • Rugalmas munkaidőbeosztás • Versenyképes fizetés • Hosszútávú munkalehetőség • Nagyobb projektek után béren kívüli juttatások • Fiatalos vezetés

Jelentkezés: http://bit.ly/sd-frontend-fejleszto

Cég Leírása