lllllllllllllllllll19/03/2024

FORGÁCSOLÓ MŰSZAKVEZETŐ

  • Gyártás, termelés
  • 1 hónap ezelőtt

Egyedi szerszámgépgyártással foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Szakmai ismeretek:

Forgácsolástechnológiai ismeretek (marás technológia)
Műszaki rajz olvasás
Forgácsoló szerszámok mélyreható ismerete (marási technológia)
CNC programnyelv ismerete, önállóan programírás (pl. Siemens programnyelv)
Gyártórendszerek ismerete (EÖK)
Méréstechnika, mérőeszköz ismeret

Vezetői ismeretek, készségek:
Jó kommunikációs készség
Csapatmunkára való rátermettség
Önálló munkavégzés
Motivációs készség
Rendkívül jó munkaszervezési készség
Magas stressztűrő készség
Empátia
Teljesítmény kontroll
Terhelhetőség
Elemzőképesség
Folyamat alapú rendszerszemlélet
Felelősségteljes munkavégzés
Megbízhatóság
Precizitás, pontosság

Egyéb:
Számítógépes ismeretek (MS Office, Termelésirányító rendszer)
5 éves szakmai tapasztalat

Előny:
Német nyelvtudás (szakmai)

Végzettség:
Középiskolai végzettség valamely forgácsoló szakirányban (gépi forgácsoló, CNC forgácsoló, stb.)

Főbb feladatok, munkák:

Forgácsoló üzem napi munkájának szervezése
Kollégák műszaki támogatása
Napi működéshez szükséges feltételek megteremtése (humán erőforrás, alkatrész, gyártóeszköz, stb.)
Napi teljesítménykontroll
Társterületekkel együttműködés
Szabályzatok betartatása (MIR, KIR, munkavédelem)
Teljesítményfejlesztési, optimalizálási javaslatok kidolgozása
Egyéb adminisztrációs feladatok

Megbízóról

Az FFG-Csoport (Fair Friend Group) a szerszámgépek, áramkörök, zöld energia és ipari berendezések üzleti területein a világpiacon vezető pozíciót foglal el, és ellátja a fontosabb iparágakat a modern és hatékony gyártáshoz szükséges komplett megoldásokkal. Összesen 82 telephelyén Európában (21- köztük Magyarországon), az USA-ban (4), Kínában (19), Indiában (2), a Távol-Keleten (36) körülbelül 2.500 alkalmazottat foglalkoztat. Magyarországi telephelyünkre keresünk új munkatársat.

Amit kínálunk:

Versenyképes bérezés
Cafetéria
13. havi fizetés

Munkarend:
2 műszak

Munkavégzés helye

6000 Kecskemét, Szent István krt. 23/A

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Állásértesítő

Csak egy kattintás! Ne maradj le a legújabb álláshirdetésekről!

Uploading