FOGÁSZATI ASSZISZTENS

  • 2 hónap ezelőtt

  • ikon
    Kategória Egészségügy, Szociális ellátás
  • ikon
    Közzétéve jún 27 ,2020

Több székes fogászati magánrendelő megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások

Fogászati asszisztensi végzettség
Elhivatottság,
Empátia, rugalmasság, páciensközpontúság
Határozott fellépés
Csapatszellem
Jó kommunikációs és szervező képesség
Önálló munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

Szakmai tapasztalat

Főbb feladatok, munkák

Asszisztál, segédkezik a fogászati kezeléseknél
Páciensekkel való kommunikáció
Közreműködik a röntgenfelvételek készítésénél
Előkészíti a kezeléshez szükséges fogászati eszközöket, anyagokat, berendezéseket
Tisztán tartja, fertőtleníti a fogászati műszereket, eszközöket
Elvégzi az adminisztratív teendőket, nyilvántartást vezet a betegekről és a kezelésekről, dokumentálja a vizsgálati eredményeket

Amit kínálunk

Főállású munkakör
Versenyképes fizetés
Kellemes munkahelyi légkör
Akár azonnali munkakezdési lehetőséggel
Hosszú távú, biztos munkahely

Munkavégzés helye

Budapest, XIII. kerület

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!