FESTŐ SZAKMUNKÁS / SEGÉDMUNKÁS

  • 2 hónap ezelőtt

  • ikon
    Kategória Szakmunka, Fizikai munka
  • ikon
    Közzétéve máj 27 ,2020

Nagyobb projektek generálkivitelezését végző cég megbízásából keresünk hosszútávú munkavégzésre munkatársakat az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások

Pozíciónak megfelelő (alap, vagy haladó szintű) szakmai tapasztalat
Jó állóképesség, terhelhetőség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

Szakirányú végzettség
Kommunikációs szintű német nyelvismeret
Saját gépjármű

Főbb feladatok, munkák

Festés
Tapétázás
Glettelés

Munkaidő:
Hétfőtől péntekig, napi 8 óra
Túlóralehetőség a magasabb fizetés érdekében lehetséges – maximum, összesen heti 48 órát lehet dolgozni
A munkavégzéshez szükséges eszközöket partnerünk biztosítja!

Amit kínálunk

Szakmunkásoknak: NETTÓ 1800-2000 Euro/hó
Segédmunkásoknak: NETTÓ 1500-1700 Euro/hó
Cégünk által szervezett utazás és szállás a munkahelyhez közel biztosítva!

Szakmunkások, segédmunkások, illetve brigádok jelentkezését egyaránt várjuk!

Munkavégzés helye

Németország, Umkirch, Mannheim és Ulm

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!