FEJLESZTŐMÉRNÖK

  • 4 hét ezelőtt

  • ikon
    Kategória Gyártás, termelés
  • ikon
    Közzétéve feb 5 ,2021

Műhold alkatrészek tervezésével, gyártásával, tesztelésével és projekt menedzseléssel foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások

Egyetemi/főiskolai szintű műszaki/természettudományos végzettség, vagy folyamatban lévő tanulmányok
Középszintű angol nyelvtudás
Legalább felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
Egy csapat tagjaként önálló munkavégzés, kreativitás, precizitás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

Releváns szakmai tapasztalat
SOLIDWORKS felhasználói szintű ismerete
Repülőgép- és űripari cégnél szerzett tapasztalat
Feladatok:
Űripari projektekben részvétel az előkészítés, a tervezés, a gyártás és a tesztelés során
Beszerzendő anyagok specifikálása, beszerzési forrás keresése
Gyártási technológia fejlesztése, optimalizálása
Dokumentálás, riportok készítése

Főbb feladatok, munkák

Megbízóról

A cég az űripar területén műhold alkatrészek tervezésével, gyártásával, tesztelésével és projekt menedzseléssel foglalkozik.
Vevői külföldiek, partnerei hazai és nemzetközi vállalatok.

Ha kihívásokkal teli, sok sikerélményt és elismerést adó munkát keres, amit jó közösségben lehet végezni, akkor nálunk a helye.
Ambiciózus és szorgalmas, csapatba beilleszthető emberek jelentkezését várjuk hosszútávú, előléptetési lehetőségeket kínáló munkavégzésre.

Amit kínálunk

Folyamatos támogatás a betanulás és a későbbiek során is
Szakmai fejlődési lehetőség a high-tech iparban
Előléptetési lehetőségek
Változatos, kreatív munkakör
Kellemes munkakörnyezet, jó hangulatú csapattal és kiemelkedő infrastruktúrával

Csapatba beilleszthető emberek jelentkezését várjuk hosszútávú, előléptetési lehetőségeket kínáló munkavégzésre.
Várunk minden olyan érdeklődő pályázót, aki magára ismert a megadott állásajánlatban!

Munkavégzés helye

Miskolc

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!