FAIPARI BETANÍTOTT MUNKÁS

  • 2 hónap ezelőtt

  • ikon
    Kategória Szakmunka, Fizikai munka
  • ikon
    Közzétéve Júl 21 ,2022

28 éve Európa meghatározó rétegelt lemez gyártó cége megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások:

Minimum 8 általános iskolai végzettség
2, vagy 3 műszakos munkarend vállalása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Gyártó környezetben szerzett tapasztalat

Főbb feladatok, munkák:

Furnér lapok egymáshoz illesztése, felületének javítása
Faipari gépek működésének felügyelete, alapanyaggal történő ellátása

Megbízóról

A nemzetközi IBL cégcsoport tagja, 28 éve Európa meghatározó rétegelt lemez gyártója
Prémium kategóriás termékeinket hajógyárak, lakókocsi gyártók, bútoripari vállalkozások vásárolják leginkább, de vevőink között találhatóak ajtógyártó, fa padlógyártó vállalatok, és építőanyag viszonteladók is. Magyarországon 2 gyártó egységgel rendelkezünk, melyek közül most a szolnoki üzembe várjuk az új munkatársaink jelentkezését

Amit kínálunk:

Nettó 185e – 210e Ft havi bér, Mozgóbér, Bónusz
Hosszútávú, határozatlan idejű munkalehetőség
Átlagon felüli műszakpótlékok
Havi bónusz kifizetések az alapbéren felül
Vidéki munkavállalóknak 100%-os utazási költségtérítés (tömegközlekedés esetén)
Ingyenes vállalati buszjáratok Törökszentmiklós és Jászladány irányából

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Állás, munka területe(i):
Fizikai, Segéd, Betanított munka
Betanított munka

Munkavégzés helye

Szolnok

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!