ÉTTEREM VEZETŐ

  • 2 hét ezelőtt

  • ikon
    Kategória Vendéglátás, Idegenforgalom
  • ikon
    Közzétéve feb 20 ,2021

Amerikai BBQ étterem megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások

FELSŐFOKÚ VENDÉGLÁTÓS VÉGZETTSÉG
Étteremben vagy szállodában szerzett vezetői tapasztalat
Minimum 1 idegen nyelv (angol) ismerete
Vendégorientált gondolkodásmód
Csapatmunka, pozitív szemlélet
6 -10 fős csapat vezetésében szerzett tapasztalat
Dinamikus, rugalmas munkavégzés, határozott fellépés
Megbízhatóság, terhelhetőség, stressz tolerancia
Kiváló problémamegoldó képesség, kreativitás, jó kommunikációs készség
Felhasználói szintű számítógépes ismeret
Kulturált, ápolt megjelenés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

Külföldi tapasztalat
Több idegen nyelv ismerete
Éttermi szoftver ismerete
Lelkes, dolgozni akaró hozzáállás
Jogosítvány

Főbb feladatok, munkák

Az étterem egység gazdaságos üzemeltetése, működtetésének biztosítása
Az teljes operáció elvégzéséhez szükséges ismeretek elsajátítása minden munkaterületen. (1 hetes konyhai tréning)
A minőségi vendéglátás folyamatos fejlesztése a tulajdonossal együttműködve
A vendéglátó egység zavartalan működésének és jövedelmezőségének biztosítása
HACCP előírás betartása és betartatása
Gépek, eszközök állapotának megőrzése, kapcsolattartás a szervízzel
Felelős a minőségi szolgáltatásnyújtásért, a vendégek által elvárt és a munkáltató által nyújtani kívánt szolgáltatási minőség megvalósításáért
Folyamatosan figyeli és javítja a vendégelégedettséget
Személyes jelenlét az étkezések alkalmával
Étkeztetések (vacsora és ebéd) lebonyolítása
A szervíz során mindenre odafigyel, és ott segít, ahol kell. (floor, bár, konyha, mosogató)
Számlázási fegyelem betartása, betartatása
Az étterem törvényi és jogszabályi kereteknek megfelelő működtetése
Szoros kapcsolattartás az üzemeltetéssel
Együttműködés a konyha vezetőjével, a cheffel
Napi nyilvántartások, alapanyagok rendelésének megszervezése, készlet és áru gazdálkodás
dolgozók munkájának szervezése, irányítása, koordinálása, munkafolyamatok, munkafeladatok szervezése, beosztás írása
Motiválja és tréningezi a dolgozókat
Hatékony, együttműködő csapat és kellemes munkahelyi légkör kialakítása
Facebook, és egyéb oldalak kezelése

Megbízóról

Éttermünk, a város, egyik legjobban fejlődő, és nagyon kedvelt helye lett, az elmúlt 3 év alatt, ételeink nagyon speciálisak, nem a hagyományos konyhát képviseljük, amerikai BBQ ételeket készítünk.
Ételeink prémium minőséget képviselnek, a vendég mindig ugyanazt a minőséget kapja, amit megalkuvás nélkül, nagyon tudatossan, és rengeteg munkával értünk el.
Ennek köszönhetően cégünk forgalma a vírushelyzet miatt sem csökkent, pedig előtte kiszállítással nem is foglalkoztunk, mivel az éttermi élményt tartjuk elsődlegesnek.
a jelenlegi helyünket már kinőttük, és régóta tervezzük a költözést, idén nyáron a belvárosba költözünk egy új, és sokkal nagyobb helyre, a munkálatok már folynak.

Amit kínálunk

Versenyképes fizetés (alapfizetés+prémium)
Fizetett szabadság
Kiszámítható beosztás
Ingyenes személyzeti étkezés
Hosszútávú munkalehetőség

Munkavégzés helye

Kecskemét

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!