ÉRTÉKESÍTÉSI REFERENS

  • 2 hónap ezelőtt

  • ikon
    Kategória Értékesítés, Kereskedelem
  • ikon
    Közzétéve Júl 21 ,2022

Amszterdami központú érmeforgalmazással foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások:

Kiemelkedő értékesítési eredmények (telefonos értékesítés előny)
Minimum középfokú végzettség
Jó kommunikációs készség (szóban és írásban)
Erős felhasználószintű Microsoft Office ismeretek, SAP ismeret előny
Határozott fellépés
Terhelhetőség
Önálló és csapatban való munkavégzés
Pontosság, segítőkészség, gyors döntési képesség

Főbb feladatok, munkák:

Meglévő ügyfélkör részére megadott termékek bemutatása és értékesítése kimenő hívások során
Havi értékesítési terv teljesítése
Ügyfélmegtartási feladatok ellátása: lemondási szándékot jelző ügyfelek részére más termék ajánlása, keresztértékesítés, igényfelmérés
Rendelések és egyéb vevőkkel kapcsolatos adatok rögzítése az ügyfélkezelő rendszerben
Belső minőségi KPI-oknak megfelelő értékesítés
A fenti tevékenységekhez tartozó adminisztratív feladatok ellátása

Megbízóról

Az amszterdami központú Samlerhuset Csoport hazai tagjaként a világ mintegy 15 neves pénzverdéjével működik együtt az érmeforgalmazás területén.
Elsődleges célkitűzései között szerepel az értékteremtés, a magyar kultúra és történelem megőrzése a jövő generációi számára.

Amit kínálunk:

Hosszú távú munkalehetőség
Havi fix bejelentett alapbér + jutalék, béren kívüli juttatások
Modern munkakörnyezet
Kihívást jelentő feladatok
Kellemes munkahelyi légkör
Szakmai fejlődési lehetőség

Munkaidő:
H-CS: 9 – 17:30, P: 9 – 17

Munkavégzés helye

Budapest, V. kerület

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével a JELENTKEZÉS gombra kattintva!