ÉPÜLETVILLAMOS TERVEZŐ, 3D REVIT BIM TERVEZŐ

  • 3 hónap ezelőtt

  • ikon
    Kategória Gyártás, termelés
  • ikon
    Közzétéve okt 21 ,2020

Erősáramú tervezői tevékenységgel foglalkozó cég megbízásából keresünk pályakezdő, illetve gyakorlattal rendelkező munkatársat az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások

Villamosmérnöki végzettség
Szakmai tapasztalat és gyakorlat (3D BIM tervezés esetén pályakezdők jelentkezését is várjuk!)
Autocad felhasználó szintű ismerete (segítünk elsajátítani!)
Revit BIM felhasználó szintű ismerete (segítünk elsajátítani!)
Eplan felhasználó szintű ismerete (segítünk elsajátítani!)
Microsoft programok felhasználó szintű ismerete
Önálló munkavégzés, precíz és pontos
Lelkes, munkája iránti elkötelezettség
Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség
Fejlődési hajlandóság
Angol és/vagy német középfokú nyervismeret

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

Min. 1-2 év szakmai gyakorlat
Tervezői jogosultság
Műszaki ellenőri, felelős műszaki vezetői jogosultság
Angol és/vagy német nyelv felhasználó szintű ismerete
B kategóriás jogosítvány

Megbízóról:
2011-ben alapított vállalkozás, mely épületvillamos tervezéssel foglalkozik.
Cég fő profilja az erősáramú tervezés, de elektromos generál szakági tervezésekre is vállalkoznak (gyengeáram, audió-vizuál, épületautomatika, középfeszültség, stb.), összeszokott, stabil és megbízható alvállalkozókkal közösen.
Alapítás óta eltelt 10 évben, felépítettek egy fiatal, lendületes 20 fős csapatot és felküzdötték magukat a legnagyobb tervezőirodák közzé a piacon.
Ma már, szakmai felkészültségükkel, fiatalos, összetartó, rugalmas csapatmunkával, az új, innovatív megoldások tervezésével, meghatározó szerepet képviselnek a piacon és a Magyarországon épülő legnagyobb építőipari beruházásokban vesznek részt.
Ha szeretnél egy ilyen lendületes csapat része lenni, új technológiákat tervezni és korszerű 3D tervezéssel foglalkozni, akkor várnak szeretettel!

Főbb feladatok, munkák

Épületvillamos erősáramú tervek készítése, illetve annak elkészítésében való részvétel
Tervdokumentációk előkészítésében való részvétel
AutoCAD szoftverben történő rajzolás
EPLAN szoftverben elosztószekrények tervezése,
Világításméretezés
Kábelméretezés és zárlatszámítás szoftverek segítségével
Műszaki leírás és költségvetés kiírás készítése
Megfelelő tapasztalat esetén projektkoordinálás
Tervezési felmérések, auditálások
Kapcsolattartás partnerekkel, megrendelőkkel

Amit kínálunk

Főállású bejelentett munkakör
Versenyképes jövedelem
Rugalmas munkaidőbeosztás
Jó hangulatú, fiatal csapat
Projektvezető esetén: mobiltelefon, laptop, tablet

Munkavégzés helye

Budapest, IV. kerület

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!