ÉPÜLETGÉPÉSZETI TERVEZŐ KISEGÍTŐ

  • 3 hét ezelőtt

  • ikon
    Kategória Gyártás, termelés
  • ikon
    Közzétéve nov 6 ,2020

Innovatívan fejlődő épületgépészeti mérnöktevékenységgel foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások

Épületgépészeti alapismeretek
Számítógép kezelői alapismeretek (windows, word, excel, outlook)
AUTOCAD rajzolói alapismeretek
Önálló és csapatmunkában való részvétel
Pontosság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

Épületgépészeti szakirányú végzettség
Épületgépészeti tervezésben jártasság
Épületgépészeti szerelői ismeretek
Projektvezetésben való jártasság
B kategóriás jogosítvány, saját gépjármű
Rugalmasság, kreativitás, pozitív gondolkodás

Főbb feladatok, munkák

Épületgépészeti tervezéshez keresünk munkatársat, aki elősegíti a projektvezető tervező munkáját – AUTOCAD rajzolással, méretezésekkel, árazatlan kiírás és dokumentáció készítéssel
A tervezési munkák keretein belül helyszíni bejárásokon, felméréseken való részvétel is hozzátartozna a munkakörhöz

Megbízóról

Épületgépészeti mérnöktevékenységgel foglalkozik.
Fő profiljaink a következők: épületgépészeti tervezés, kivitelezés, projekt vezetés és lebonyolítás, anyagértékesítés, műszaki vezetés és ellenőrzés.
Minden, ami komfort épületgépészet a családi házas mérettől, a társasházas és irodaházas beruházásokon át egészen az ipari felhasználásig.
Épületgépészeti szakágakkal foglalkozunk úgy, mint fűtés-hűtéstechnika, gázellátás, hővisszanyerős szellőztetés, légtechnika, vízellátás-csatornázás, központi porszívós rendszerek stb.
Elsősorban megújuló energiás rendszereket preferálunk, 10 éves szakmai tapasztalatunk van a hőszivattyús, napkollektoros és napelemes rendszerek felhasználásában.
Egy innovatívan fejlődő cég.
Sikereink a jó csapatmunkának és a legfőbb irányelveinknek köszönhetők, melyek közt a legfontosabbak közé tartozik a korrektség és bizalom a munkában, valamint a külső-belső kapcsolatokban.

Amit kínálunk

Épületgépészeti tervezésben való jártasság fejlesztése
Szakirányú végzettség esetén tervezői jogosultság megszerzésének elősegítése
Kivitelezés orientált tapasztalatok szerzése
Épületgépészeti tevékenység több oldalról történő megismerése
Hosszútávú munkalehetőség

Munkavégzési információk
Elsősorban Budapest, VI. kerületi iroda
Szükség esetén helyszíni kiszállás adott projektekhez

Munkavégzés helye

Budapest, VI. kerület

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!