ÉPÜLETGÉPÉSZETI MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ

  • 4 hét ezelőtt

  • ikon
    Kategória Gyártás, termelés
  • ikon
    Közzétéve feb 2 ,2020

Épületgépészeti tervezéssel és kivitelezéssel foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások

Műszaki végzettség (épületgépész)
Előkészítői területen szerzett tapasztalat
Önálló, gyors, megbízható munkavégzés
Szakmai igényesség, korrektség, kitartás
Kiváló kommunikációs- és problémamegoldó készség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

B kategóriás jogosítvány
Tervezői tapasztalat

Főbb feladatok, munkák

Elkészült kivitelezési tervek műszaki megfelelősségének, kalkulált mennyiségeinek szakmai ellenőrzése, eltérések kimutatása és továbbítása a tervkészítők részére
Ajánlatkérés és költségvetés készítése, tervezői költségvetés ellenőrzése, tervek ellenőrzése, ártükör készítése
Folyamatos kapcsolattartás partnerekkel (megrendelők, beszállítók, alvállalkozók, szakhatóságok, hatóságok)
Műszaki alternatívák és észrevételek kidolgozása
Helyszíni munkálatok ellenőrzése
Szerződések előkészítése
Épületgépészeti átadási dokumentumok elkészítése

Amit kínálunk

Azonnali munkakezdés
Teljes munkaidő
Kiemelt versenyképes jövedelem
Szakmai fejlődési lehetőség
Hosszú távú együttműködés
Céges telefon

Munkavégzés helye

Budapest

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!