ÉPÜLETGÉPÉSZ TERVEZŐ MÉRNÖK

  • 4 hét ezelőtt

  • ikon
    Kategória Gyártás, termelés
  • ikon
    Közzétéve dec 24 ,2020

Kéménytechnikai fővállalkozó cég megbízásából műszaki előkészítő részlegéhez keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások

Épületgépész diploma
Tervezőprogramok ismerete
Kreativitás
Csapatszellem

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

Nem szükséges, pályakezdők jelentkezését is várjuk

Főbb feladatok, munkák

Kéménymagasítási tervek készítése
Egyeztetések a megrendelőink tervezőivel
Épületgépészeti rekonstrukciók tervanyagának kéménytechnikai kiegészítése, ellenőrzése
Bemutató anyagok készítése a költségvetésekhez
Megvalósulási tervek készítése az elvégzett kivitelezéseinkről
Kéményméretezések készítése
A műszaki előkészítő részleg munkájának támogatása

Megbízóról

Partnerünk piacvezető kéménytechnikai fővállalkozó cégként ingatlanfejlesztő/beruházó partnereinek végzi nagyberuházások kéménymagasítási tervezési, kivitelezési és engedélyeztetési munkáit.
Jelentős szerződéses állományuk lehetővé teszi, hogy tovább bővítsék cégüket és fiatal, agilis csapatukhoz keressük új kollégáikat, aki akár pályakezdőként is csatlakozni szeretne hozzájuk.

Amit kínálunk

Elkötelezett munkatársainknak szakmai fejlődést, kiváló és nyugodt munkakörülményeket és egy hosszú távú együttműködést biztosítunk saját tulajdonú irodánkban.

Munkavégzés helye

Budapest, IV. kerület

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát motivációs levelét a JELENTKEZÉS gombra kattintva!