ÉPÜLETGÉPÉSZ MÉRNÖK

  • 2 hét ezelőtt

  • ikon
    Kategória Gyártás, termelés
  • ikon
    Közzétéve jún 27 ,2020

Kazánházi berendezések szervizelésével, gázhálózatok és fűtési rendszerek tervezésével, kivitelezésével foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások

Épületgépész-mérnöki végzettség (főiskola vagy egyetem)
Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Word, Excel)
Autocad, WinWatt, Terc VIP programok ismerete
2-3 éves hasonló munkakörben eltöltött gyakorlat
Precíz, pontos, önálló munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

B kategóriás jogosítvány
Tervezői jogosultság
Felelős műszaki vezetői jogosultság
Műszaki ellenőri jogosultság
Energetikai tanúsítói jogosultság
Épületgépész kivitelezési gyakorlat

Főbb feladatok, munkák

Épületgépészeti tervezés és teljes körű tervezői projektvezetés a családi háztól az ipari csarnokig
Kapcsolattartás a megbízókkal (igényfelmérés, tervezői program)
Szakági tervezőkkel (építész, elektromos, statikus, akusztikus, kertész) alapadatok egyeztetése

Amit kínálunk

Főállás
Önálló munkavégzés
Szakmai fejlődési lehetőség, szakmai tréningek
Vezetői támogatás
Stabil munkahely
Képzési lehetőség
Versenyképes jövedelem
Teljes körű feladat átadás

Munkavégzés helye

Szeged

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!