ÉPÍTÉSVEZETŐ (Épületvillamossági terület)

  • 9 hónap ezelőtt

  • ikon
    Kategória Gyártás, termelés
  • ikon
    Közzétéve nov 25 ,2021

Sikeresen működő magyar tulajdonú építőipari cég megbízásából az egyre növekvő feladatok ellátásához keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások

Építőipari szakirányú végzettség
Önálló, precíz munkavégzés
Szakmai tapasztalat
Kapcsolattartás, együttműködés a beruházásban résztvevő szereplőkkel
Irányítói képessége
Az alvállalkozói és beszállítói szerződések előkészítésében való közreműködésben
Vállalkozási szerződések teljesülésének koordinálásában és kontrollálásában, különös tekintettel a műszaki tartalomra, a határidőre, a minőségre valamint a beszállítók és alvállalkozók felé támasztott követelményekre
Kivitelezéshez kapcsolódó engedélyeztetések és egyéb, szerződésben vállalt feltételek biztosításában
Helyszíni kooperációkon, megbeszéléseken való részvételben
Heti, havi jelentési kötelezettségben
Számítógépes ismeretek
B kategóriás jogosítvány

Szükséges tapasztalat:
1-3 év szakmai tapasztalat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

Társalgási szintű angol vagy német nyelv

Főbb feladatok, munkák

Alvállalkozók munkájának koordinálása
A kivitelezés ütemterv szerinti vezetése
Teljesítések ellenőrzése

Amit kínálunk

Biztos munkahely, rugalmas munkarend, jó csapat, piacképes jövedelem, kedvező juttatások.
Hosszú távú munkalehetőség
Innovatív fiatalos munkakörnyezet
Céges telefon és laptop

Munkavégzés helye

Budapest

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!