ÉPÍTÉSVEZETŐ

  • 3 hónap ezelőtt

  • ikon
    Kategória Gyártás, termelés
  • ikon
    Közzétéve jún 19 ,2021

Egri telephelyű építőipari cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások

Szakirányú végzettség
Számítógépes ismeret
B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

Felelős műszaki vezetői végzettség

Főbb feladatok, munkák

Projektek kivitelezése
Helyszíni munkák szakmai felügyelete, irányítása
Alvállalkozók koordinálása,ellenőrzése
Kivitelezési munkák folyamatos ellenőrzése
Kapcsolattartás a projektben résztvevőkkel

Megbízóról

A magyarországi úthálózat és különböző ipari létesítmények kivitelezésében képviseli magát nagy mennyiségű földmű- és vízépítési szakaszok vállalásával.
A szakemberekből álló munkatársaink, fiatal eszköz-parkunk és modern kiszolgálóegységeink teszik lehetővé a megbízások pontos elvégzését.
Az elmúlt években megnövekedett feladatok teljesítésének érdekében folyamatosan fejlesztettük gépparkunkat.
A fejlesztések lehetővé teszik a különböző pályaszerkezet építési munkáinak elvégzését is.
Az egri telephelyünk korszerű kialakítása elősegíti minőségi munkák teljesítését ezáltal megalapozzuk a hosszútávú fejlődésünket.

Amit kínálunk

Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem
Céges autó
Mobil telefon,laptop
Hosszú távú, biztos munkahely

Heves megye vonzáskörzetéből jelentkező (Szolnok, Nógrád, Borsod megyei jelentkező ) előnyt élvez.

Munkavégzés helye

Heves megye

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!