ÉPÍTÉSVEZETŐ

  • 3 hónap ezelőtt

  • ikon
    Kategória Gyártás, termelés
  • ikon
    Közzétéve jún 19 ,2021

Nyírbátori cég megbízásából keresünk útépítésben és mélyépítésben jártas munkatársat magyarországi munkák vezetésére az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások

Mélyépítő mérnöki vagy mélyépítő technikus végzettség
Út-, közmű- és mélyépítésben szerzett minimum 3-5 év szakmai tapasztalat
Határozott fellépés, önmagára és a munkájára egyaránt igényes attitűd, nagyfokú teherbírás
Felhasználói szintű számítógépes programok: MS Office (Word, Excel), valamint tervezői programok (AutoCad) ismerete
B kategóriás jogosítvány, aktív vezetési gyakorlattal

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

Geodéziai végzettség
Hi-Target V100 tip hálózati GNSS RTK Rover készülék ismerete
Felelős műszaki vezetői jogosultság

Főbb feladatok, munkák

A kivitelezési feladatok helyszíni irányítása
A kiviteli dokumentáció felülvizsgálata, ütemterv készítése, betartása, betartatása
Kapcsolattartás a megrendelővel, a tervezővel, a műszaki ellenőrrel
Saját dolgozói létszám és alvállalkozók koordinálása, ellenőrzése
Napi és időszakos jelentések készítése
Részvétel a munkák átadás-átvételében, a határidők pontos betartásával
A kiviteli munkálatok során a vonatkozó környezetvédelmi, munka- és tűzvédelemi előírások, valamint minőségbiztosítási folyamatok betartatása

Amit kínálunk

Stabil vállalati hátteret, hosszútávú munkalehetőséget
Magas színvonalú munkákat, szakmai kihívásokat
Nagyfokú önállóságot
Versenyképes jövedelmet
laptop, telefon, munkavégzéshez szükséges műszerek, céges gépkocsi használat

A bemutatkozást rövid szakmai önéletrajzzal várjuk!

Munkavégzés helye

Nyírbátor

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent Számodra, kérjük, küldd el angol és magyar nyelvű fényképes önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!