ÉPÍTÉSVEZETŐ

  • 5 hónap ezelőtt

  • ikon
    Kategória Gyártás, termelés
  • ikon
    Közzétéve máj 1 ,2020

Budapesti építőipari cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások

Legalább építési technikusi végzettség
Legalább 5 éves építésvezetői munkatapasztalat generál kivitelezés területén
Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek, MS OFFICE (magas szintű Excel használat)
Kimagasló szervező és problémamegoldó készség
Magas szintű kommunikációs készség

Főbb feladatok, munkák

Projektek napi szintű műszaki irányítása
Kivitelezési munkák koordinálása, ellenőrzése
Projekt naprakész dokumentálása, nyomon követése
Szerződés szerinti műszaki tartalom biztosítása, kivitelezés
Minőségi ellenőrzése, ütemtervek készítése és azok betartatása
Építési napló vezetése

Amit kínálunk

Főállású munkakör
Kiemelt bérezés
Stabil, hosszútávú munkahely

Munkavégzés helye

Budapest

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar és német nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!