Élelmiszeripari technikus

  • Kaposvár
  • Teljes Munkaidős
  • 2 hónap ezelőtt
  • Forint 100,000-200,000 / Per Hó

  • ikon
    Kategória Gyártás technikus
  • ikon
    Műszak Reggeli
  • ikon
    Közzétéve aug 6 ,2021
  • ikon
    Pozicók száma 1 nyitott pozició
  • ikon
    Beosztás : Beosztott
  • ikon
    Munkatapasztalat : 1 év

Munka Leírása

Gyümölcs snack-eketgyártó élelmiszerüzem

ÉLEMISZERIPARI TECHNIKUS pozícióba munkatársat keres

Feladatok:

– A gyártási folyamat ismerete és szükség esetén annakminden fázisában való részvétel

(a nyersanyag és a késztermék átválogatása, a gyártóberendezésés a csomagológép működésének elsajátítása és használata, a késztermékekcsomagolása, az üzem takarítása)

Elvárások:

– Precíz, tiszta és felelősségteljes munkavégzés

– Önálló és csapatban történő munkavégzés

Amit kínálunk:

– Tiszta, modern munkakörnyezet

– Versenyképes jövedelem

– Fejlődési lehetőség, új termékek fejlesztésében valórészvétel

– 1 műszakos munkarend

– 8 órás munkaidő

Előny:

–  Hasonló munkakörbenszerzett tapasztalat

–  Gépbeállítói gyakorlat, műszaki érdeklődés

Munkavégzés helye: Kaposvár

Fényképes önéletrajzát várjuk az office@lolosnack.com e-mailcímre.