ELEKTRONIKAI MŰSZERÉSZ / TECHNIKUS

  • 4 hónap ezelőtt

  • ikon
    Kategória Szakmunka, Fizikai munka
  • ikon
    Közzétéve jan 20 ,2022

Flotta nyomkövetéssel, járművédelemmel foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Pontosan mit is kérünk tőled?

Középfokú elektrotechnikai technikusi végzettséget
Középszintű angol nyelvtudást
Kapcsolási rajzok ismeretét
Megbízhatóságot, precizitást, kitartást, önálló munkavégzést
Számítástechnikai ismereteket

Amiért piros pont jár, de nem elvárás

Hasonló munkakörben szerzett korábbi tapasztalat

Pontosan mi is a feladat?

Termékek összeszerelése, tesztelése
Termékeken keletkezett hibák okainak felderítése, javítása
Javaslattétel a hiba jövőbeli elkerülésére
Hibák dokumentálása
Kiszerelt eszközök bevizsgálása
Kapcsolattartás a társosztályokkal

Pontosan mit is adunk cserébe? -íme:

Bejelentett, alkalmazotti munkaviszony
1 műszakos munkarend
Versenyképes, kiszámítható fix bérezés: nálunk a 10-e arannyal van festve a naptárban
Motiváló premizálási módszer
Szakmai fejlődési lehetőség
Ingyenes angol képzés
Hosszútávú munkalehetőség
Összeszokott, jó csapat, szuper jófej főnökökkel – akiktől bármikor kérdezhetsz
Kulturált munkakörnyezet
Közös grillezések, mozizások, evezés, Paint Ball
Ingyen kávé és tea
Gyümölcsnap
Szolgáltatásainkat, eszközeinket alkalmazotti kedvezménnyel veheted igénybe

Nálunk minden kolléga fontos tagja a gépezetnek, figyelünk arra, hogy kellemes és segítő légkört teremtsünk, hogy te is jól érezd magad
Kollégáink mindegyike segítőkész csapatjátékos, így a magas szakmai felkészültség mellett a hangulat is szuper.
A piaci igények kielégítése érdekében, folyamatosan lépést tartunk a szakma fejlődésével és kihívásaival, így remek lehetőség nálunk dolgozni, mind a pályakezdőknek, mind a tapasztaltabb kollégáknak is!

Munkavégzés helye

Budapest, XVIII. kerület

Repítsd el fényképes önéletrajzodat még ma! Kíváncsiak vagyunk fizetési igényedre is, szóval ezt se hagyd ki. Ha minden klappol, akár már holnap munkába is állhatsz, gyere és próbáld ki magad!