lllllllllllllllllll24/04/2024

ELADÓ / PÉNZTÁROS

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • 3 hét ezelőtt

Munka Leírása

117 boltot üzemeltető kereskedelmi csoport megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások:

Jó kommunikációs készség, kereskedelmi érzék
Barátságos, vevőorientált fellépés
Pontos, lendületes munkavégzés
Elhivatottság, felelősségtudat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Vevőközpontúság, pontosság, rugalmasság, megbízhatóság

Főbb feladatok, munkák:

Eladói – pénztárosi feladatok elvégzése (vásárlók magas színvonalú, udvarias kiszolgálása)
Állandó udvarias kapcsolattartás a vásárlókkal
Rábízott szakterület (pult, polc) folyamatos felügyelete, ellenőrzése, polctükör betartása mellett
Szavatossági idő figyelése
Fogyasztóvédelmi és HACCP előírásoknak megfelelő árukihelyezés

Megbízóról

A társaság jelenleg 117 boltot üzemeltet, melyek közül 110 élelmiszer, 7 pedig iparcikk jelleggel működik 92 településen, ebből Budapest öt kerületében. A cég közel 1200 embernek ad munkát, és ezzel családjaiknak megélhetést az ország különböző régióiban.

Amit kínálunk:

Bejelentett 8 órás munkabér
Műszakpótlék, mozgó bér
Vasárnapi munkavégzés 200% túlóra fizetése
Év végi prémium az üzlet teljesítménye alapján
Utazási hozzájárulás: vármegyei bérlet 86%-ban, gépkocsi 30Ft/km
Kedvezményes üdülési lehetőségek
Vállalaton belüli fejlődési, továbbképzési lehetőségek

Munkavégzés helye

1161 Budapest, Szent Korona út 2.

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Job alerts

Receive emails for the latest jobs matching your search criteria

Képességek
Uploading