ÉKSZERTANÁCSADÓ / ÉRTÉKESÍTŐ

  • 4 nap ezelőtt

  • ikon
    Kategória Értékesítés, Kereskedelem
  • ikon
    Közzétéve nov 25 ,2021

Nemzetközi ékszerüzlet megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Akkor érdemes jelentkezned hozzánk, ha az alábbi képességekkel és tapasztalattal rendelkezel

Alapvető számítógépes ismeretek és jártasság a pénztárgép kezelésében
Proaktív és lelkes hozzáállás, pozitív, kommunikatív személyiség
Udvariasság, csapatszellem, felelősségteljes munkavégzés
Ügyfélközpontúság
Eladói tapasztalat

Szükséges tapasztalat:
1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:
Középiskola

Szükséges nyelvtudás:
Angol (Alapfok/társalgási szint)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

Kommunikációképes angol nyelvtudás
Ékszerüzletben szerzett tapasztalat
Stílusérzék

Ha a mi csapatunk tagja leszel, akkor az alábbi feladatok elvégzésében számítunk rád

Drágakövekkel és gyémántokkal díszített aranyékszerek értékesítése
Ügyféltanácsadás személyre szabott ajánlatokon keresztül
A beérkező áruk átvétele, kihelyezése, bemutatása a márka irányelvei alapján
Az értékesítéshez kapcsolódó napi adminisztrációk és napi zárások, havi zárások elvégzése
A nemesfémékszerek értékesítésével kapcsolatos speciális szabályok betartása (ügyfél azonosítás, fémjelezések ellenőrzése)
Az üzlet készletszintjének folyamatos ellenőrzése

Megbízóról

20 év – 50 üzlet – 3 országban
20 évvel ezelőtt, egy családi kézben lévő kis ékszerüzlet kezdte el további terjeszkedését.
Mára már 3 országban, 50 üzletben várják azokat a vásárlóinkat, akik gyémánt- és aranyékszereket szeretnének vásárolni magunknak és szeretteiknek.

Magyarországi terjeszkedésük második lépéseként hamarosan egy újabb gyönyörű Ékszerüzletet nyitnak a budapesti Allee Bevásárlóközpontban, ide keressük Értékesítési tanácsadójukat.
Ha kíváncsi vagy a már meglévő, álomszép üzletükre, nézd meg az Etele Plázában.

Mi pedig az alábbiakat biztosítjuk neked

Gyönyörű munkakörnyezet
Nemzetközi hátterű cég
Szakmai továbbképzések
Versenyképes fizetés
Hosszútávú munkaviszony

Foglalkoztatás jellege:
Teljes munkaidő

Havi nettó fizetési keret:
220.000 Ft

Egyéb juttatások:
Szakmai tréningek

Munkavégzés helye

Budapest, XI. kerület

A jelentkezem gombra kattintás után kérjük, hogy csatold be a fényképes önéletrajzodat. Megköszönjük, ha jelzed felénk a havi nettó fizetési igényedet is a JELENTKEZÉS gombra kattintva!