CSOPORTVEZETŐ (Gépgyártás)

  • 2 hét ezelőtt

  • ikon
    Kategória Gyártás, termelés
  • ikon
    Közzétéve feb 20 ,2021

Svájci tulajdonban működő, egyedi gépgyártással foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások

Középfokú műszaki végzettség
Vezetői tapasztalat
Önálló munkavégzés, fegyelmezettség, pontosság
Eredményorientáltság
Kiváló helyzetértékelés és problémamegoldó készség, valamint
Magabiztos fellépés és kommunikáció
Office felhasználó szintű ismerete

Főbb feladatok, munkák

Megszervezni a dolgozók napi munkáját
Műveleti utasítások készítése
A termelési és szolgáltatási folyamattal összefüggő műszaki dokumentációk, normatívák és segédletek összegyűjtése
A kiindulási és a végállapot összevetése, az elvégzendő feladatok egymástól térben és időben független elemi műveletekre bontása
Az elemi műveletek elvégzéséhez szükséges erőforrások (munkaerőigény, anyagszükséglet, gépszükséglet stb.) megállapítása
A törvényi előírások, a tűzvédelmi és a munkavédelmi előírások betartatása

Amit kínálunk

Versenyképes bérezés
Utazási költségtérítés
Előrelepési lehetőség

Munkaidő:
8-16:30

Munkavégzés helye

Dévaványa (Békés megye)

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!