CSAPATKISÉRŐ MUNKATÁRS (német nyelvtudással)

  • 2 hét ezelőtt

  • ikon
    Kategória Gyártás, termelés
  • ikon
    Közzétéve Sze 9 ,2020

Európa egyik vezető gyártó és kivitelező vállalata megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások

B kategóriás jogosítvány
Pozitív, rugalmas, hatékony és alkotó hozzáállás a munkához
Csapatszellem
Precíz, pontos munkavégzés
Megbízhatóság
Német legalább középfokú szintű nyelvtudás

Főbb feladatok, munkák

Kivitelező munkások egész napos, munkaidőn belüli kísérése és a kommunikáció biztosítása német-magyar nyelveken
A munkabiztonsági követelmények betartása
A munkaterületen a rend és a tisztaság fenntartása

Megbízóról

Több európai országban jelen van és további terjeszkedéséhez azonnali munkakezdéssel külföldi / belföldi munkákhoz keres szakmunkásokat

Amit kínálunk

Versenyképes fizetés
Biztos, bejelentett állás
Azonnali beállás, teljes körű biztosítással, nyugdíjalappal
Egész éves munka, nem szezonális
Munkavégzés fedett, meleg helyen
Cégautó biztosítása
Kinti ingyenes szállás
Munkaruha, munkaeszközök biztosítása
Napi étkezési hozzájárulás
Évi fizetett szabadság

Munkavégzés helye

Németország, Ausztria

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!