CNC gépkezelő / CO hegesztő / Köszörűs Teljes Munkaidős Munka

1 hónapja Gyártás, termelés Marcali   205 megtekintés
Munkaleírás

Teljes munkaidős

Amit kínálunk:
- Bejelentett munkaviszony hosszútávon
- Versenyképes alapbér + teljesítményprémium rendszer
- Széles körű Cafeteria juttatások
- Ingyenes céges buszjáratok (Nagykanizsa, Kaposvár, Gyenesdiás, Lengyeltóti, Somogyvár, Tapsony, Nagyatád)
- Igényes, modern, tiszta munkakörnyezet
- Fejlődés, tanulási lehetőség

Elvárások:
- Gépi forgácsoló vagy CNC vagy hegesztő vagy ipari gépész végzettség
- CO hegesztőknek tűzvédelmi vizsga szükséges
- Hasonló területen szerzett tapasztalat
- Felelősségtudat, csapatszellem, megbízhatóság, határozottság

CNC gépkezelő feladatok:
- Több típusú CNC gépen a szükséges beállítások, anyagkezelés, kézi szerszámokkal megmunkálás (sorjázás; görgőzés, furás)
- A CNC gép tisztítása és kisebb karbantartások elvégzése
- Az elvégzett munkák dokumentálása

Köszörűs feladatok:
- Palástköszörűgép kezelése, beállítása
- Köszörűkorong szabályozás, csere
- Stator komplett alkatrész külső átmérőjének köszörülése
- Mérőeszközök használata (Mikrométer)

CO hegesztő feladatok:
- Védőrácsok vázszerkezetének védőgázas hegesztése
- Varratok rendszeres ellenőrzése, együttműködés a minőségbiztosítással, adminisztrációs feladatok elvégzése
- A munka és tűzvédelmi előírások betartása, valamint a munkahelyi rend fenntartása

További információkért hívja a 06-70/510-4220-as telefonszámot vagy írjon a [email protected] email címre és kollégáink felveszik Önnel a kapcsolatot!

Ha úgy gondolja, a pozíció érdekelheti ismerőseit, ossza meg velük a Facebookon is.
Zrínyi Miklós utca 20
Nagykanizsa 8800

Marcali

Cég Leírása
A Humán Centrum Kft. jelenlegi tulajdonosai, vezetői az alapítástól kezdődően irányítják a céget - immár több mint két évtized munkatapasztalattal a hátuk mögött - mely jelenleg is 100%-ban magyar magántulajdonban van. Évente több ezer embert segítünk törvényes, bejelentett munkalehetőséghez.