Call Center Operátor Teljes Munkaidős Munka

1 hónapja Értékesítés, Kereskedelem Budapest   90 megtekintés
Munkaleírás

Dinamikusan fejlődő társaságunk bővülő csapatába ezúton keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Call Center Operátor

FELADATOK:
- kimenő hívások indítása,
- kapcsolatfelvétel új és meglévő ügyfeleinkkel,
- ügyfelek igényeinek és elvárasainak megismerése és rugalmas kezelése,
- hívásokhoz kapcsolódó pontos adminisztratív ügyintézés,
- egyéb, a hívásokhoz kapcsolódó feladatok.

ELVÁRÁSAINK:
- kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség,
- pozitív személyiség,
- ügyfél orientált személyiség,
- alapszintű számítógépes ismeretek,
- gyors tanulási képesség,
- csapatszellem.

AMIT KÍNÁLUNK:
- bejelentett munkaviszony,
- rendszeres, magas szintű oktatás,
- pozitív munkahelyi légkör,
- hosszú távú munkalehetőség,
- fejlődési lehetőség.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Budapest II. kerület

Jelentkezni e-mailen lehet vagy telefonon keresztül: +36-30/820-69-87

Cég Leírása