CAD TERVEZŐ – MÉRNÖK

  • 3 hónap ezelőtt

  • ikon
    Kategória Gyártás, termelés
  • ikon
    Közzétéve jún 15 ,2022

Homlokzati szaktervezéssel foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások:

Szakirányú műszaki végzettség / tanulmányok (építész -, építő vagy gépészmérnök)
AutoCad ismerete (két és három dimenzió)
Német vagy angol nyelvtudás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Egyéb CAD tervező programok (Inventor, Revit, Advanced Steel, ArchiCad) ismerete

Főbb feladatok, munkák:

Homlokzati szaktervezés nemzetközi projektek keretében
Egyeztetés a megrendelőkkel
Kreatív homlokzati megoldások kifejlesztése a kivitelezőkkel való együttműködésben
Homlokzati kiviteli tervek és részletrajzok készítése
3D szerkezetek modellezése
Gyártmánytervek előkészítése
Acél és alumínium szerkezetek gyártmánytervezése

Megbízóról

Mérnökiroda fő profilja a homlokzati szaktervezés, elsősorban alumínium és acél szerkezetű üveg homlokzatok, tervezése a részletrajzoktól a gyártmánytervek készítéséig.
Az elmúlt 10 évben a közreműködésükkel Európa szerte valósultak meg projektek, Bécstől Berlinig, Londontól Tel-Avivig.

Amit kínálunk:

Nemzetközi projektek megvalósításában való részvétel
Stabil vállalati háttér, hosszút távú perspektíva
Átlag feletti bérezés
Főállású bejelentett munkaviszony
Folyamatos munkavégzési lehetőség
Nemzetközi tapasztalatszerzés, nemzetközi projektekben való részvétel
Külföldi irodánkban való időszakos munkavégzés lehetősége
Korszerű munkaeszközök, kellemes, fiatalos irodai környezet
Családbarát vezetőség, segítőkész kollégák

Munkavégzés helye

Kőröshegy / Somogy megye

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!