Büfés – Pultos munkatársat keresünk csapatunkba!

  • Dunakeszi
  • Teljes Munkaidős
  • 6 hónap ezelőtt
  • Forint 100,000-200,000 / Per Hó

  • ikon
    Kategória Éttermi munkák
  • ikon
    Műszak Reggeli
  • ikon
    Közzétéve jún 27 ,2019
  • ikon
    Pozicók száma 1 nyitott pozició
  • ikon
    Beosztás : Beosztott
  • ikon
    Munkatapasztalat : 1 év

Azonnali kezdéssel keressük csapatunk új tagját Büfés – Pultos munkakörbe!

HelyszínDunakeszi, Buy Way – Gyerekcenter játszóház

Téged keresünk ha:

– kedvesen és közvetlen módon tudsz bánni a vendégekkel

– szeretnél és képes vagy pörgős tempóban dolgozni (ha sok vendég van)

– könnyen barátkozol munkatársaiddal

– van már hasonló munkakörben szerzett tapasztalatod!

Feladat:

– kasszázás
– büfé kirakatának megadott szempontok szerinti töltése, rendben tartása
– büfé területének tisztán tartása
– kávék elkészítése
– konyhai feladatok ellátása

Munkanapok: heti váltásban 4 illetve 5 nap munka megbeszélés szerint a lényeg hogy minden második hétvégét vállalnod kell!

Munkaidő: 10:00 – 20:00

Bejelentett munkaviszony, hosszútávra keresünk munkatársat!

Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat elvárás!

Fizetés: napi vagy havi kifizetés van nálunk, ezt te döntöd el hogy kéred

napi 9000 Ft nettó + jatt mely a jövőben minőségi munkavégzés mellett emelkedik

Plusz napok vállalására van lehetőséged!

Jelentkezni: kizárólag fényképes önéletrajzzal emailen a toborzas.jatszohaz@gmail.com címen!

Várjuk jelentkezésed, legyél Te is csapatunk tagja minél előbb!