Budapesti iroda adminisztrátort keres

  • Budapest
  • Részmunkaidős
  • 1 hét ezelőtt
  • Forint 0-100,000 / Per Hó

  • ikon
    Kategória Adminisztrátor
  • ikon
    Műszak Reggeli
  • ikon
    Közzétéve feb 18 ,2021
  • ikon
    Pozicók száma 2 nyitott pozició
  • ikon
    Beosztás : Beosztott
  • ikon
    Munkatapasztalat : 2 év

Munka Leírása

Amit ajánlunk:

-Otthonról végezhető, online adminisztrációs munka rugalmas időbeosztással.

-Versenyképes órabér tapasztalattól függően.

-Dinamikus és nemzetközileg tevékeny csapat vár rád, mint építő környezet.

-Ingyenes képzés és magas szintű fejlődési lehetőség a cégen belül.

Feladatok és elvárások:

-Diploma (főiskola, egyetem) vagy főiskolai/egyetemi tanulmányok folytatása mellett

mellékfoglalkozásra szánt heti rendszeres idő.

-Ideális esetben érdeklődés az egészséges életmód és a profi sport iránt.

-2 év munkatapasztalat adminisztrációs munkakörben előnyt jelent.

-Microsoft Office programok (Excel, Word, PowerPoint) irodai szintű alkalmazása.

-Angol és német nyelvtudás előny, levelező szinten.

-Ambíció, nyitottság a tanulásra és pozitív beállítottság értékes a cég számára.

-Határozott és dinamikus személyiség előnyben.

-Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség.

-Jó szervezőkészség és problémamegoldási készség.

-Igényes és precíz munkavégzés.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát az alábbi email címre és hamarosan válaszolunk a jelentkezésére:

rca.europe@gmail.com